- Dział w przygotowaniu - Zapraszamy wkrótce- 

Znajdziecie w tym dziale Państwo przepisy na surówkipotrawy na ciepło (gotowane/pieczone), soki i koktajle oraz przekąski które zostały skomponowane tak, aby można było je spożywać podczas pobytu na diecie warzywno-owocowej Ewy Dąbrowskiej.

Redaktorką działu z przepisami jest Beata Anna Dąbrowska.

Aktualnie pracujemy nad dostosowywaniem systemu katalogującego przepisy.

Wkrótce umieszczona zostanie pierwsza partia przepisów. 

O postępach naszych prac - poinformujemy na oficjalnej grupie facebook z przepisami do diety: https://www.facebook.com/groups/161236554372996/

 

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się waszymi przepisami poprzez wysyłanie ich na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Prosimy o przesyłanie tylko przepisów, które zawierają dozwolone składniki (wg wytycznych do diety warzywno owocowej opracowanych przez dr Ewę Dąbrowską).  Najciekawsze przepisy które zostaną przez nas sprawdzone będą się w tym dziale sukcesywnie pojawiać. Dlatego prosimy, aby przysyłane przez Was przepisy oraz zdjęcia były Waszego autorstwa. Przysyłając przepis i zdjęcia- wyrażacie Państwo zgodę na ich opublikowanie na naszej stronie. (Jeżeli chcecie aby wasze imie ukazało się przy przepisie - prosimy o informację o tym jak ma wyglądać podpis w rubryce autora przepisu.)

 

Możecie się również dzielić przepisami oraz zaprezentować innym jak wygląda Wasze dietetyczne menu dzień po dniu na grupie facebook:

https://www.facebook.com/groups/161236554372996/

Ilość członków naszej grupy stale rośnie (Zbliżamy się do 20000 użytkowników!)

Na grupie - bardzo wiele osób prezentuje swoje kompozycje potraw.

Wierzymy że nasza strona z przepisami oraz nasza grupa facebook ułatwi wielu z Was znalezienie inspiracji kulinarnych i nowych smaków na poście warzywno owocowym.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

 

 

 

 

6413015
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszystkie odwiedziny
2950
4096
18203
59926
6413015

2017-12-15 19:49