fbpx

  • Wykłady online

Oglądaj oficjalne nagrania E. Dąbrowskiej

  • Certyfikowane ośrodki i cateringi z dietą dr Dąbrowskiej

Nie wiesz jak zacząć?

Osoby po raz pierwszy spotykające się z zagadnieniem Postu warzywno- owocowego często zadają to pytanie. Pierwszym założeniem jakie musimy sobie „zakodować” jest to, że Post jest rodzajem wyrzeczenia i wiąże się z rezygnacją z niektórych dotychczasowych przyzwyczajeń. Dla niektórych z Państwa może się to okazać pewnego rodzaju szokiem. Wychodząc naprzeciw nasz Instytut podjął współpracę z ośrodkami i cateringami, w których można przeprowadzić taką kurację pod okiem doświadczonej kadry. Duży nacisk w tych obiektach kładziemy na poprawność składu serwowanych posiłków, oraz na organizację zajęć i wykładów przedstawiających ideę tej metody. Pozostając pod opieką doświadczonego personelu mają Państwo gwarancję przeprowadzenia Postu zgodnie z jego zasadami. Wiele osób przekonana do takiej formy wypoczynku wprowadza pobyty z dietą dr Dąbrowskiej jako stały punkt do swojego kalendarza. Bazując na takim gotowym rozwiązaniu możemy zapomnieć o całej organizacji i oddać się w całości wypoczynkowi, zresetować stres i w świetnej formie wrócić do domu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej formy wypoczynku.
  • Przepisy

Specjalnie skomponowane dla etapu postu

Zakwas z buraków

Jeden z podstawowych produktów w koncepcji żywienia dr Ewy Dąbrowskiej, prosty i wspaniały sposób na...

Sok z marchewki

Marchew dokładnie umyj i wyciśnij sok w wyciskarce do świeżo wyciśniętego soku dodaj kilka kropel...

Hotel Łężeczki s.c.

Do Łężeczek po wypoczynek, relaks i zdrowie! Do tego ośrodka warto przyjechać z wielu powodów....

  • Blog

Czytaj oficjalne teksty

Wyleczenie SM

Dieta dr Dąbrowskiej ma szersze znaczenie jak tylko ograniczenie do kilku warzyw w różnych formach...

Hotel Alhambra

Alhambra **** w uzdrowisku Lądek-Zdrój to jedyny hotel w standardzie 4* w sieci certyfikowanych ośrodków dr Ewy Dąbrowskiej. Alhambra, od początku...

  • Propagujemy zdrowy styl życia!

Specjalnie skomponowane dla diety

Żyj zdrowo!

Powołanie w 2018 roku Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej, jako placówki szkoleniowo-badawczej, było zwieńczeniem marzeń autorki diety warzywno-owocowej.

Latami zdobywane doświadczenia z dietą warzywno-owocową, która w swej istocie jest odmianą postu, mogą teraz wyjść na świat
i służyć wielu ludziom w odzyskaniu zdrowia.

Uwaga na oszustów !!!

Niestety w dalszym ciągu pojawiają się na Facebook reklamy preparatów z wykorzystaniem wizerunku dr Dąbrowskiej oświadczamy, że doktor Dąbrowska nie ma nic z nimi wspólnego, jak również nie namawia nikogo do samodzielnego odstawiania leków.
NIE POLECA diety KETO, preparatów: KETOMORIN, ACARDIN ani innych spoza oficjalnej strony.
Jedyne sprawdzone i rekomendowane przez dr Dąbrowską preparaty znajdują się na oficjalnej stronie.
Oficjalny sklep ->
close-link
PL
EN PL