fbpx

Centrum Animacji Misyjnej

Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna jest prężnie rozwijającym się miejscem rehabilitacji i lecznictwa uzdrowiskowego oraz centrum weekendowego wypoczynku dla przybywających tu gości. Otoczony jest lasami, na których wydzielone zostały rezerwaty przyrody. Jest jedynym uzdrowiskowym miejscem w tym rejonie.

Dom Rekolekcyjno-Konferencyjny

W Centrum Animacji Misyjnej, prowadzonym przez pallotynów, zapewniamy komfortowe i atrakcyjne warunki zamieszkania w pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych (200 miejsc noclegowych). Do dyspozycji gości oddajemy nowoczesny wielofunkcyjny kompleks rekreacyjno-basenowy (basen wraz z masażem wodnym karku, pleców i stóp, jaccuzzi, sauna fińska sucha i łaźnia parowa z aromaterapią, wiadro z zimną wodą do schładzania), profesjonalną siłownię wewnętrzną (w ośrodku) i zewnętrzną (w parku), gabinaty masażu i krioterapii, dwie kaplice, wi-fi, monitorowany parking. Można również skorzystać z foteli masujących. Na miejscu do wypożyczenia są rowery i kijki nordic walking.

Rekolekcje z Postem Daniela

Specyfiką naszego domu jest to, że troszczymy się nie tylko o ciało. Specjalnie opracowany program rekolekcji jest integralną propozycją połączenia duchowego programu rekolekcyjnego z programem zdrowotno-żywieniowym opartym na diecie dr Ewy Dąbrowskiej.

Z jednej strony program rekolekcyjny (konferencje, Eucharystia, adoracja, indywidualne rozmowy z kierownikiem duchowym) pozwalają zatroszczyć się o rozwój osobisty i duchowy, a z drugiej strony dieta warzywno-owocowa jako kuracja oczyszczająca organizm zapewnia powrót do naturalnej równowagi organizmu pozwalającej mu na nowo normalnie funkcjonować. Dla ciała i dla ducha – zgodnie z misją naszego domu – zabiegamy o rozwój całego człowieka!

Szczegółowe informacje

terminy, tematy i prowadzący poszczególny turnus
dostępne są na naszej stronie:

https://cam.pallotyni.pl

Kontakt

ul. Leśna 15/17, 05-510 Konstancin-Jeziorna
Telefon: +48 732 732 171, +48 22 756 35 90
E-mail: konstancin@cam.pallotyni.pl
https://cam.pallotyni.pl
https://www.facebook.com/CentrumAnimacjiMisyjnej/

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Numer certyfikatu: 003/2018

Inne ośrodki

UWAGA NA OSZUSTÓW!

Na facebooku nadal pojawiają się reklamy
z bezprawnym wykorzystaniem wizerunku Pani Dr Dąbrowskiej.
Oświadczamy, że jedyne suplementy posiadające rekomendacje Dr Dąbrowskiej
to dostępna narynku marka własna „Dr Ewa Dąbrowska”. 

Dr Dąbrowska NIE POLECA preparatów m.in.: DESPARAZIL, KETOMORIN, ACARDIN, czy diety KETO. Doktor nie namawia również nikogo do samodzielnego odstawiania leków.
Zgłoszenia takich oszustw możesz dokonać, kontaktując się z nami mailowo: suplementy@ewadabrowska.pl, podając link do źródła.
ZOBACZ OFICJALNE SUPLEMENTY
close-link
PL
EN PL