fbpx

Centrum Rehabilitacji I Promocji Zdrowia w Stróżach

Stróże to mała, malownicza miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, leżąca na pograniczu Beskidu Niskiego i Pogórza Ciężkowickiego, z przepiękną okolicą sprzyjającą pieszym i rowerowym wyprawom.

Ze względu na położenie to idealne miejsce, aby odpocząć i odetchnąć od codziennych obowiązków. Jako Ośrodek Rehabilitacyjny mamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu turnusów rehabilitacyjnych.  

Wychodząc naprzeciw profilaktyce zdrowotnej postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o prowadzenie turnusów komercyjnych wzbogaconych o dietę Pani dr Ewy Dąbrowskiej.

Połączenie rehabilitacji z dietą to nasza droga do zdrowia, którą chcielibyśmy Państwa poprowadzić!

Oferowane przez nasz Ośrodek usługi oparte na diecie warzywno – owocowej są licencjonowane przez Certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej, a więc zgodne z wymogami oraz spełniają warunki określone przez inicjatorkę postów leczniczych. Według Autorki stosowanie diety warzywno- owocowej to przede wszystkim metoda profilaktyki u osób zdrowych celem oczyszczania- detoksu organizmu, znacznej utraty masy ciała, usprawnienie poszczególnych funkcji organizmu jak trawienie, płodność, pamięć, odporność, jak również porzucenie nałogów. Post leczniczy wpływa również na większą świadomość sfery duchowej, wyciszenie i uduchowienie.

Oferujemy pobyt w komfortowych pokojach 2-osobowych z łazienką.

Do Państwa dyspozycji basen ( sauna, jacuzzi) oraz strefa rehabilitacji

Catering

33-331 Stróże 569, woj. małopolskie 

Koordynaty GPS: 49.6555693, 20.9727162

Recepcja – tel: 18 53 51 770

Dieta dr Dąbrowskiej

tel: 531 513 997, e-mail: zdrowadieta@fpon.org  

http://rehabilitacjastroze.pl/index.php/profilaktyka-zdrowia/dieta-dr-dabrowskiej

Inne ośrodki

PL
EN PL