fbpx

Instytut Zdrowia SOFRA Mielno

Profesjonalnie dbamy o Wasze zdrowie od 21 lat. Pomogliśmy ponad 70 000 gości, wykonaliśmy milion zabiegów.

Jesteśmy jednym z pierwszych ośrodków z dietami dr n. med. Ewy Dąbrowskiej w Polsce. Pani doktor zaszczyca nas regularnymi wizytami, podczas których wygłasza wykład oraz przeprowadza indywidualne konsultacje z gośćmi. Jako jedyni oferujemy 44 zabiegi w cenie pobytu

 

Diety oczywiście dobieramy wyjątkowo starannie, a potrawy przygotowuje fachowy zespół: technolodzy żywienia, dietetycy i kucharze. Oferujemy stałą opiekę profesjonalnej kadry wykwalifikowanych specjalistów i terapeutów oraz codzienną opiekę lekarską i pielęgniarską.

 

Jako Instytut Zdrowia oferujemy szereg badań laboratoryjnych, testów na nietolerancje pokarmowe z wykluczeniem nietolerowanych składników z diety warzywno-owocowej, a także skorzystania z porady dietetyka klinicznego.  Dodatkowo jest możliwość wykonania testów wodorowo-metanowych. Nasi goście chwalą możliwość przeprowadzenia diagnostyki układu sercowo-naczyniowego (holter: ciśnieniowy, EKG, EKG o wysokiej rozdzielczości, pulsoksymetria , AGE). Wyniki analizujemy we własnym laboratorium biochemiczne. 

 

Goście mogą skorzystać z sauny suchej i łaźni parowej oraz zabiegów obejmujących hydrokolonoterapię, hydroterapię i masaże, a także zrelaksować się na basenie i w jacuzzi. Zapraszamy również na gimnastykę na plaży oraz w basenie i nordic walking pod okiem profesjonalnego trenera. Śledzących i lubiących najnowsze trendy w profilaktyce zdrowia, zachęcamy do skorzystania z kapsuły normobarycznej, albo zabiegu ujędrniającego skórę przy użyciu najnowocześniejszego modułu ICOONE. 


W sumie oferujemy 53 unikalne zabiegi w działach:

*fizykoterapia

*kinezyterapia

*hydroterapia + basen

*SPA

*tlenoterapia

 

Codziennie odbywają się wykłady poszerzające wiedzę na temat diet, oczyszczania i innych aspektów zdrowotnych.

 

Goście chwalą również unikalne położenie ośrodka – jedynie trzy minuty spacerem od nadbałtyckiej plaży.

Instytut Zdrowia Sofra ma również filię w Karpaczu.

Zapraszamy też na nasz fanpage na Facebooku

 

ul. Chełmońskiego 2, 76-032 Mielno – Unieście
Telefon: (94) 31-89-264
E-mail: rezerwacja.mielno@sofra.com.pl
https://sofra.com.pl

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Numer certyfikatu: 005/2018

Other centers

UWAGA NA OSZUSTÓW!

Na facebooku nadal pojawiają się reklamy
z bezprawnym wykorzystaniem wizerunku Pani Dr Dąbrowskiej.
Oświadczamy, że jedyne suplementy posiadające rekomendacje Dr Dąbrowskiej
to dostępna narynku marka własna „Dr Ewa Dąbrowska”. 

Dr Dąbrowska NIE POLECA preparatów m.in.: DESPARAZIL, KETOMORIN, ACARDIN, czy diety KETO. Doktor nie namawia również nikogo do samodzielnego odstawiania leków.
Zgłoszenia takich oszustw możesz dokonać, kontaktując się z nami mailowo: suplementy@ewadabrowska.pl, podając link do źródła.
ZOBACZ OFICJALNE SUPLEMENTY
close-link
EN
PL EN