fbpx

Zakwasownia

Rodzinna manufaktura z Trójmiasta

Zakwasownia to rodzinna manufaktura z Trójmiasta, produkująca od 2017 roku zdrową i ekologiczną żywność roślinną. W trosce o brak pestycydów bazujemy na certyfikowanych składnikach ekologicznych oraz produktach lokalnych, pochodzących z Kaszub.

Często podkreślamy, że Zakwasownia powstała z potrzeby zdrowia, którego w pewnym momencie rzeczywiście zabrakło.  Potrzeba pomogła odkryć pasję. W obliczu złośliwego nowotworu, zaczęliśmy szukać naturalnych metod wspierania organizmu dotkniętego chorobą. I tak, z entuzjazmem i radością, nastawialiśmy w domowej kuchni zakwas z buraków, przygotowany według rodzinnego przepisu. Jednocześnie poszerzaliśmy naszą wiedzę o genialnych właściwościach żywności fermentowanej, przepełnionej substancjami odżywczymi.

Dziś projekt Zakwasownia obejmuje produkcję zakwasów, kiszonek i dań wegańskich oraz prowadzenie wegańskiego bistro połączonego ze sklepem stacjonarnym.  Poza tym wspieramy wiedzą i doświadczeniem wielu naszych klientów, nie tylko zmagających się z chorobą, ale także pragnących zmiany stylu życia i żywienia dzieci, gdyż wybory żywieniowe, jakich codziennie dokonujemy, to jedno z największych wyzwań naszej cywilizacji. W ośrodkach z dietą Dr Dąbrowskiej prowadzimy inspirujące warsztaty kulinarne i degustacje. Służymy Wam wiedzą i doświadczeniem, ponieważ wtedy tylko czerpiemy radość z pracy, gdy wokół nas widzimy jej wymierny sens.

W ofercie Zakwasowni znajdziecie gotowe dania w serii Dieta dr Dąbrowskiej. Zupy, pasta z bakłażana, zakwasy, kimchi i inne kiszonki, które dodadzą wam energii, urozmaicą nie tylko post, ale codzienne posiłki. Na zdrowie.

Nowy system zamówień cateringu!

Zmieniamy się dla Was!
Od teraz catering dr Ewy Dąbrowskiej zamówisz za pośrednictwem
nowego, wygodniejszego systemu.
Dodatkowo możesz skorzystać z naszej aplikacji mobilnej pod tym linkiem

Bez obaw...
Wszystkie dotyczhczasowe zamówienia zostały bezpiecznie przeniesione.

 
Zamów catering teraz!
close-link
EN
PL EN