fbpx

Ziemowit certyfikowany ośrodek dr Ewy Dąbrowskiej położony w samym sercu Gór Opawskich

Certyfikowany ośrodek dr Ewy Dąbrowskiej Ziemowit, położony u szczytu Doliny Złotego Potoku w samym sercu Parku Krajobrazowego Gór Opawskich. To jedyny obiekt oferujący unikatową dietę na Opolszczyźnie.Niezwykłe walory krajobrazowe i przyrodnicze, łagodna górska aura, oraz specyficzny mikroklimat, wpływają leczniczo w przypadku schorzeń nie tylko układu oddechowego, sprzyjając regeneracji kondycji i poprawie zdrowia. Lokalizacja Ziemowita daje Gościom możliwość odpoczynku w otoczeniu nieskazitelnej przyrody w absolutnej ciszy i spokoju w izolacji od zgiełku cywilizacji zapewniając komfort i beztroskę pobytu.

Nasz Ośrodek położony jest tuż przy szlaku na Biskupią Kopę ,najwyższego szczytu Gór Opawskich należących do Korony Gór Polskich. Takie sąsiedztwo stanowi okazję do zaznajomienia się z licznymi szlakami turystycznymi, sprzyja aktywnej turystyce jak  pieszym wędrówkom czy rowerowym wycieczkom. Walory klimatyczne i przyrodnicze  są naturalną enklawą zieleni i posiadają mikroklimat, który sprawia, że powietrze tutaj jest czyste, a przyroda niezniszczona. W  tym miejscu  każdy znajdzie coś dla siebie, coś wyjątkowego i niespotykanego nigdzie indziej.

Sztuczna żywność, leki, zanieczyszczenie środowiska to  wszystko sprawia, że w naszym organizmie zbiera się mnóstwo toksyn, w rezultacie zmniejsza się zdolność do samodzielnego oczyszczania się z nich. Dlatego tak ważne jest, aby wspomóc go w tym procesie i przywrócić biologiczną równowagę.

 Nasza profesjonalna baza zabiegowa wykorzystuje naturalne surowce lecznicze, takie jak borowina oraz solanka, które w znaczący sposób wspierają oczyszczanie organizmu z toksyn.

Oferujemy skuteczną i w pełni profesjonalną rehabilitację, która dzięki zaangażowaniu naszych fizjoterapeutów daje ogromne postępy w poprawie dobrego samopoczucia i kondycji fizycznej pacjentów. Oferujemy  unikalne zabiegi w działach:

*fizykoterapia

*kinezyterapia

*hydroterapia + basen

*SPA

*tlenoterapia

 

 

Przed rozpoczęciem turnusu a także po jego zakończeniu  zapewniamy naszym Gościom konsultację z lekarzem. A podczas całego turnusu opiekę pielęgniarską.

Dzięki ścisłej współpracy ze Śląskim Laboratorium Analitycznym, Goście naszego Ośrodka mają możliwość wykonania na  miejscu  badań laboratoryjnych co jest ogromnym komfortem a także oszczędnością czasu oraz pieniędzy.

Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy  Ziemowit

Jarnołtówek 204

48-267 Jarnołtówek

 

Home

E-mail:rezerwacja.ziemowit@doms.pl

Telefon:+48 77 439 75 78

               +48 605 387 667

 

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Numer certyfikatu: 002/2022

 

UŁAŃSKA ZAGRODA Ośrodek

Ułańska Zagroda to miejsce, gdzie możesz odbyć turnusy z dieta warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej.OŚRODEK ZAŁOM Załom 1578-630 Człopa  REZERWACJE +48 663 518 625+48 666 612 594rezerwacje@ulanskazagroda-dieta.pl 

Czytaj więcej »

Zakwas z buraków

Jeden z podstawowych produktów w koncepcji żywienia dr Ewy Dąbrowskiej, prosty i wspaniały sposób na pomoc układowi immunologicznemu, naturalna porcja witamin z grupy B, witaminy C, A, E, K oraz magnezu, wapnia, fosforu i potasu, których trzeba więcej w chłodniejszych porach roku.

Kiszonki

Sok z marchewki

Marchew dokładnie umyj i wyciśnij sok w wyciskarce do świeżo wyciśniętego soku dodaj kilka kropel octu jabłkowego , który zawiera enzymy, minerały i witaminy, które pomagają w naturalny sposób oczyścić organizm, utrzymać stabilny poziom cukru we krwi.

Soki, koktajle

Hotel Łężeczki s.c.

Do Łężeczek po wypoczynek, relaks i zdrowie! Do tego ośrodka warto przyjechać z wielu powodów.

Dania gotowane Sprouts Kiszonki Na surowo Ośrodki z dietą dr Dąbrowskiej Przekąski i dodatki Recipes Soki, koktajle Surówki Zioła i przyprawy

Kapusta kiszona z marchewką i jabłkiem

Składniki: garść kiszonej kapusty, średnia marchewka, połowa jabłka, pieprz, gałka muszkatołowa

Surówki

Rukola z listkami botwinki

Kiełki alfaalfa są łatwe w wychowaniu dla poczatkujących zrobisz je w 3 dni , łatwo wykiełkować też ziarna rzodkiewki.

Surówki

Other centers

Uwaga na oszustów !!!

Niestety w dalszym ciągu pojawiają się na Facebook reklamy preparatów z wykorzystaniem wizerunku dr Dąbrowskiej oświadczamy, że doktor Dąbrowska nie ma nic z nimi wspólnego, jak również nie namawia nikogo do samodzielnego odstawiania leków.
NIE POLECA diety KETO, preparatów: KETOMORIN, ACARDIN ani innych spoza oficjalnej strony.
Jedyne sprawdzone i rekomendowane przez dr Dąbrowską preparaty znajdują się na oficjalnej stronie.
Oficjalny sklep ->
close-link
EN
PL EN