fbpx

Kormoran Wellness Medical Spa

Kormoran Wellness Medical Spa

Znajduje się w małej, zacisznej wsi Rowy. Niezwykłość tego miejsca to położenie między wodami, a zielenią Słowńskiego Parku Narodowego. Uczymy jak żyć zdrowo, a przy tym zachować wewnętrzną harmonię. Komfortowe pokoje, centrum Medical & Spa, basen, ścieżki rowerowe, szeroka plaża i pyszna, zdrowa kuchnia. To wszystko znajdziecie w Kormoranie!

wlbLogo

Morze, jezioro i rzeka – relaks, zdrowie i witalność. W miejscu, w którym lecznicze i kojące działanie wody tworzy pełen spokoju i ukojenia zakątek, wybudowaliśmy Kormoran Wellness Medical Spa – rodzinny obiekt o wieloletniej tradycji.

Smakuj Zdrowie!

Dieta warzywno-owocową to bogactwo smaków, dzięki którym odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu. Przygotowywane przez naszych kucharzy posiłki są pyszną alternatywą dla tabletek. Zdrowe odżywianie to często najlepsze lekarstwo! Warzywa, zioła, przyprawy, kiszonki pozwolą poznać nowe smaki. Pomysły naszego szefa kuchni to gwarancja smacznych i urozmaiconych posiłków.

Zajęcia Aktiv

  • Zacznij dzień aktywną pobudką w ogrodzie lub na plaży 

  • Przed obiadem zrelaksuj się w wodzie: aqua-rowerki lub aqua fitness

  • Późnym popołudniem czas na zajęcia na świeżym powietrzu: siłownia pod chmurką, zdrowy kręgosłup, jogging plażą z morsowaniem i wiele innych

Centrum Med & Spa

Pozwól nam zregenerować twoje ciało i ducha. W naszym Centrum Wellness czeka na Ciebie głęboki relaks zatopiony w eterycznych zapachach najbardziej cenionych kosmetyków.  Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, profesjonalnym specjalistom i naszym doświadczeniu, szybko zapomnisz o urazach i bólu, a tym samym poprawisz wydolność swojego organizmu. Otrzymasz wskazówki, jak dalej ćwiczyć i razem z instruktorem ustalisz rodzaje aktywności wskazane właśnie dla Ciebie.

Kormoran Wellness Medical Spa

ul. Kościelna 16, 76-212 Rowy
Telefon: (59) 814-19-41
E-mail: rezerwacje@kormoran-rowy.pl
https://www.kormoran-rowy.pl
Numer certyfikatu: 005/P/2018
Numer certyfikatu: 009/2019

Inne ośrodki

Ostatnimi czasy w sieci można znaleźć fałszywe informacje o dr Ewie Dąbrowskiej, które
należy traktować z ostrożnością.
Podawane informacje w imieniu  dr Ewy Dąbrowskiej w Social Mediach
z nieautoryzowanych kont nie są zgodne z prawdą.
Warto weryfikować informacje i posługiwać się jedynie oficjalnymi źródłami informacji, które znajdą Państwo na stronie internetowej oraz na oficjalnym FanPage na Facebooku.

*Prosimy o rozwagę i nie odstawianie leków, gdyż zagraża to zdrowiu.
OK.
close-link
PL
EN PL