fbpx

Instytut Zdrowia Sofra w Karpaczu

Profesjonalnie dbamy o Wasze zdrowie od 21 lat.

Pomogliśmy 70 000 gości, wykonaliśmy ponad 1 000 000 zabiegów.

Obiekt w Karpaczu powstał w 2014 roku i stanowi uzupełnienie dla naszego nadbałtyckiego ośrodka w Mielnie.
Jesteśmy jednym z pierwszych ośrodków z dietami dr n. med. Ewy Dąbrowskiej w Polsce. Pani doktor zaszczyca nas regularnymi wizytami, podczas których wygłasza wykład oraz przeprowadza indywidualne konsultacje z gośćmi. Jako jedyni oferujemy 44 zabiegi w cenie pobytu
Diety oczywiście dobieramy wyjątkowo starannie, a potrawy przygotowuje fachowy zespół: technolodzy żywienia, dietetycy i kucharze. Oferujemy stałą opiekę profesjonalnej kadry wykwalifikowanych specjalistów i terapeutów oraz codzienną opiekę lekarską i pielęgniarską.

Jako Instytut Zdrowia oferujemy szereg badań laboratoryjnych, testów na nietolerancje pokarmowe z wykluczeniem nietolerowanych składników z diety warzywno-owocowej, a także skorzystania z porady dietetyka klinicznego.  Dodatkowo jest możliwość wykonania testów wodorowo-metanowych. Nasi goście chwalą możliwość przeprowadzenia diagnostyki układu sercowo-naczyniowego (holter: ciśnieniowy, EKG, EKG o wysokiej rozdzielczości, pulsoksymetria, AGE). Wyniki analizujemy w profesjonalnym laboratorium biochemicznym. 

 

Goście mogą skorzystać z sauny suchej i łaźni parowej oraz zabiegów obejmujących hydrokolonoterapię, hydroterapię i masaże, a także zrelaksować się na basenie i w jacuzzi. Zapraszamy również na gimnastykę na świeżym powietrzu oraz w basenie i nordic walking pod okiem profesjonalnego trenera. Śledzących i lubiących najnowsze trendy w profilaktyce zdrowia, zachęcamy do skorzystania z kapsuły normobarycznej, albo zabiegu ujędrniającego skórę przy użyciu najnowocześniejszego modułu ICOONE. 

 

W sumie oferujemy 53 unikalne zabiegi w działach:
*fizykoterapia;
*kinezyterapia;
*hydroterapia + basen;
*SPA;
*tlenoterapia.
 
Codziennie odbywają się wykłady poszerzające wiedzę na temat diet, oczyszczania i innych aspektów zdrowotnych.
 
Goście chwalą również unikalne położenie ośrodka: w centrum Karpacza, ale z dala od zgiełku, za to z pięknym widokiem na Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy.

Zapraszamy też na nasz fanpage na Facebooku

 

 

 

 ul. Zaciszna 2, 58-540 Karpacz
Telefon: 75 74 28 857
E-mail: rezerwacja.karpacz@sofra.com.pl
https://sofra.com.pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Numer certyfikatu: 005/2018

Inne ośrodki

UWAGA NA OSZUSTÓW!

Na facebooku nadal pojawiają się reklamy
z bezprawnym wykorzystaniem wizerunku Pani Dr Dąbrowskiej.
Oświadczamy, że jedyne suplementy posiadające rekomendacje Dr Dąbrowskiej
to dostępna narynku marka własna „Dr Ewa Dąbrowska”. 

Dr Dąbrowska NIE POLECA preparatów m.in.: DESPARAZIL, KETOMORIN, ACARDIN, czy diety KETO. Doktor nie namawia również nikogo do samodzielnego odstawiania leków.
Zgłoszenia takich oszustw możesz dokonać, kontaktując się z nami mailowo: suplementy@ewadabrowska.pl, podając link do źródła.
ZOBACZ OFICJALNE SUPLEMENTY
close-link
PL
EN PL