Willa widokowa WOJNAR

Tylko świeże warzywa z ekologicznych upraw
Najwyższa jakość produktów gwarantują dostawy z ekologicznych upraw z pobliskich miejscowości
Sprawdź na naszej stronie
Poprzedni
Następny

Elegancki i komfortowy ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem zaprasza na turnusy dietetyczne połączone z rehabilitacją. Coś dla ciała i ducha. Dla naszych gości mamy 90 miejsc noclegowych. Specjalizujemy się w pobytach połączonych z opieką zdrowotną. W ośrodku posiadamy nowoczesną bazę rehabilitacyjną. Specjalizujemy się w fizjoterapii pourazowej, neurologicznej, ortopedycznej oraz przed- i pooperacyjnej. Prowadzimy terapię falą uderzeniową, światłolecznictwo oraz krioterapię miejscową. Jako jedyni na Podhalu dysponujemy fotelem MagnetoStym, który wykorzystujemy w leczeniu nietrzymania moczu.

Do dyspozycji naszych Gości jest także basen, jacuzzi, sauna, siłownia, pokój gier i zabaw.

Wszędzie blisko

Naszym atutem jest położenie. Ośrodek znajduje się w górnej części miasta i jest oddalony od ulicy, co gwarantuje naszym gościom ciszę, spokój. Krupówki także znajdują się w zasięgu spaceru – to zaledwie dwa kilometry od naszego ośrodka. Dojazd do Willi od strony Krakowa jest wyjątkowo łatwy. Po minięciu tablicy Zakopane wystarczy skręcić w lewo pod wiaduktem, a cztery kilometry dalej znajduje się nasza Willa.

Oferta dla każdego

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych. Z pobytu w Willi mogą dzięki temu skorzystać osoby niepełnosprawne lub z orzeczeniem o lekkiej niepełnosprawności posiadające dofinansowanie PFRON. Dobrze się u nas czują osoby starsze, które wykupują pobyt prywatnie. Na odpoczynek w Willi Wojnar zapraszamy również osoby, które doznały kontuzji i chcą połączyć rehabilitację z relaksem w komfortowym ośrodku. Naszą ofertę kierujemy też do rodzin z dziećmi. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy pokoje rodzinne, pokój zabaw dla najmłodszych oraz pokój gier ze stołem bilardowym, do ping-ponga oraz piłkarzykami dla nieco starszych.
Zapraszamy do miejsca, w którym zdrowie i spokojny wypoczynek gości są priorytetem!

Willa Widokowa Wojnar
ul. Pardałówka 6
34-500 Zakopane
Telefon: 18 20 190 90
E-mail: wojnar@wojnar.pl
www.wojnar.pl

Typ:  Willa Widokowa w Zakopanem
Numer certyfikatu: 001/2020

Inne ośrodki

PL
EN PL