fbpx

Ziemowit certyfikowany ośrodek dr Ewy Dąbrowskiej położony w samym sercu Gór Opawskich

Certyfikowany ośrodek dr Ewy Dąbrowskiej Ziemowit, położony u szczytu Doliny Złotego Potoku w samym sercu Parku Krajobrazowego Gór Opawskich. To jedyny obiekt oferujący unikatową dietę na Opolszczyźnie.Niezwykłe walory krajobrazowe i przyrodnicze, łagodna górska aura, oraz specyficzny mikroklimat, wpływają leczniczo w przypadku schorzeń nie tylko układu oddechowego, sprzyjając regeneracji kondycji i poprawie zdrowia. Lokalizacja Ziemowita daje Gościom możliwość odpoczynku w otoczeniu nieskazitelnej przyrody w absolutnej ciszy i spokoju w izolacji od zgiełku cywilizacji zapewniając komfort i beztroskę pobytu.

Nasz Ośrodek położony jest tuż przy szlaku na Biskupią Kopę ,najwyższego szczytu Gór Opawskich należących do Korony Gór Polskich. Takie sąsiedztwo stanowi okazję do zaznajomienia się z licznymi szlakami turystycznymi, sprzyja aktywnej turystyce jak  pieszym wędrówkom czy rowerowym wycieczkom. Walory klimatyczne i przyrodnicze  są naturalną enklawą zieleni i posiadają mikroklimat, który sprawia, że powietrze tutaj jest czyste, a przyroda niezniszczona. W  tym miejscu  każdy znajdzie coś dla siebie, coś wyjątkowego i niespotykanego nigdzie indziej.

Sztuczna żywność, leki, zanieczyszczenie środowiska to  wszystko sprawia, że w naszym organizmie zbiera się mnóstwo toksyn, w rezultacie zmniejsza się zdolność do samodzielnego oczyszczania się z nich. Dlatego tak ważne jest, aby wspomóc go w tym procesie i przywrócić biologiczną równowagę.

 Nasza profesjonalna baza zabiegowa wykorzystuje naturalne surowce lecznicze, takie jak borowina oraz solanka, które w znaczący sposób wspierają oczyszczanie organizmu z toksyn.

Oferujemy skuteczną i w pełni profesjonalną rehabilitację, która dzięki zaangażowaniu naszych fizjoterapeutów daje ogromne postępy w poprawie dobrego samopoczucia i kondycji fizycznej pacjentów. Oferujemy  unikalne zabiegi w działach:

*fizykoterapia

*kinezyterapia

*hydroterapia + basen

*SPA

*tlenoterapia

 

 

Przed rozpoczęciem turnusu a także po jego zakończeniu  zapewniamy naszym Gościom konsultację z lekarzem. A podczas całego turnusu opiekę pielęgniarską.

Dzięki ścisłej współpracy ze Śląskim Laboratorium Analitycznym, Goście naszego Ośrodka mają możliwość wykonania na  miejscu  badań laboratoryjnych co jest ogromnym komfortem a także oszczędnością czasu oraz pieniędzy.

Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy  Ziemowit

Jarnołtówek 204

48-267 Jarnołtówek

 

Home

E-mail:rezerwacja.ziemowit@doms.pl

Telefon:+48 77 439 75 78

               +48 605 387 667

 

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Numer certyfikatu: 002/2022

 

The Lost Secret of Marijuana

The Lost Secret of Marijuana Marijuana isn’t physically addicting. Most individuals know, however, that marijuana is an exception. Thus marijuana is currently the most popular

Czytaj więcej »

Kazakh Wedding Practices

Traditionally, Kazakh wedding customs are considerable and include many customs and traditions. These include dating, a lively party, seeing from the bride, interacting with in-laws,

Czytaj więcej »

Zakwas z buraków

Jeden z podstawowych produktów w koncepcji żywienia dr Ewy Dąbrowskiej, prosty i wspaniały sposób na pomoc układowi immunologicznemu, naturalna porcja witamin z grupy B, witaminy C, A, E, K oraz magnezu, wapnia, fosforu i potasu, których trzeba więcej w chłodniejszych porach roku.

Kiszonki

Sok z marchewki

Marchew dokładnie umyj i wyciśnij sok w wyciskarce do świeżo wyciśniętego soku dodaj kilka kropel octu jabłkowego , który zawiera enzymy, minerały i witaminy, które pomagają w naturalny sposób oczyścić organizm, utrzymać stabilny poziom cukru we krwi.

Soki, koktajle

Kapusta kiszona z marchewką i jabłkiem

Składniki: garść kiszonej kapusty, średnia marchewka, połowa jabłka, pieprz, gałka muszkatołowa

Surówki

Rukola z listkami botwinki

Kiełki alfaalfa są łatwe w wychowaniu dla poczatkujących zrobisz je w 3 dni , łatwo wykiełkować też ziarna rzodkiewki.

Surówki

Inne ośrodki

PL
EN PL