fbpx

Fitness Catering

Poznaj nowy wymiar

Firmę Fitness Catering stworzyliśmy z myślą o osobach aktywnych, które nie mają czasu na zakupy i gotowanie odpowiednio skomponowanych, wartościowych i zbilansowanych posiłków. Chcemy udowodnić, że jedzenie na zamówienie wcale nie musi być niezdrowe i pozbawione wartości odżywczych. Wręcz przeciwnie – wygodna dieta jest skomponowana w taki sposób, aby codziennie dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

fitness-catering

Dlaczego nasz catering?

JAKOŚĆ

Działamy w szerokiej przestrzeni gastronomicznej nieprzerwanie od 2010 roku. Dzięki nabytemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i z dumą towarzyszymy im w ich kulinarnej podróży.

DOŚWIADCZENIE

Kładziemy wyjątkowy nacisk na jakość posiłków. Nasze składniki pochodzą od lokalnych dostawców – starannie wyselekcjonowane z uwzględnieniem najwyższych standardów żywienia.

WYBÓR

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom stworzyliśmy szeroką ofertę, dzięki której nawet najbardziej wymagający klient odnajdzie pomoc w realizacji celu.

REALIZACJA

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest Twój czas. Nasz zespół dokłada wszelkich starań aby nasze posiłki pojawiły się punktualnie we wskazane miejsce.

Co nas wyróżnia?

Naszym priorytetem jest jakość. Kładziemy na nią nacisk od samego początku w procesie kreowania posiłków. Wierzymy, że szacunek do produktu wsparty profesjonalizmem kuchennych wirtuozów przeradza się w zadowolenie wszystkich naszych Klientów.

Wyznajemy zasadę, według której w życiu warto robić tylko to, co się kocha. My kochamy tworzenie pełnowartościowych posiłków. Dzielimy się tą pasją z naszymi Klientami, dając im tym sposobem energię i czas na realizację ich życiowych pasji.

Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów jest wartością nadrzędną. Dlatego oferta Fitness Catering jest stale modyfikowana i ulepszana. Jesteśmy najbliżej potrzeb: oferujemy między innymi konsultacje dietetyka przed zamówieniem diety, specjalne wersje dań dla podróżujących a także wsparcie coacha. Zapraszamy do naszego świata!

kontakt: 531-513-516 infolinia czynna od pn. – pt. 8:00 – 17:00
Adres: Dewajtis 3
Kod pocztowy: 01-815
Miasto: Warszawa

Inne cateringi dietetyczne

Uwaga na oszustów !!!

Niestety w dalszym ciągu pojawiają się na Facebook reklamy preparatów z wykorzystaniem wizerunku dr Dąbrowskiej oświadczamy, że doktor Dąbrowska nie ma nic z nimi wspólnego, jak również nie namawia nikogo do samodzielnego odstawiania leków.
NIE POLECA diety KETO, preparatów: KETOMORIN, ACARDIN ani innych spoza oficjalnej strony.
Jedyne sprawdzone i rekomendowane przez dr Dąbrowską preparaty znajdują się na oficjalnej stronie.
Oficjalny sklep ->
close-link
PL
EN PL