fbpx

Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort


Prezent – podczas ostatnich turnusów w 2023 roku: 26.11-2.12.2023 lub 3-9.12.2023 lub 10-16.12.2023
Adres hotelu: Wierchomla Mała 42. Telefon: 18 414 31 31, e-mail: hotel@wierchomla.com.pl

Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort to obiekt położony wśród lasów, na terenie pięknego Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w niezwykle malowniczym Beskidzie Sądeckim. Wokół hotelu znajduje się wiele ścieżek idealnych na piesze i rowerowe wędrówki, a w niedalekim sąsiedztwie Wierchomli Małej znajdują się miejscowości uzdrowiskowe, m.in. Piwniczna-Zdrój, Muszyna czy Krynica-Zdrój. Położenie hotelu jest zdecydowanym atutem. To idealne miejsce na Twoją przemianę.
Uwaga, niebanalny prezent! Wszyscy uczestnicy turnusu 26.11-2.12.2023 lub
3-9.12.2023 lub 10-16.12.2023 otrzymają voucher na seans 2h w komorze normobarycznej. Rezerwuj teraz! Bądź Zdrów!

Naszym wyróżnikiem są nie tylko malownicze górskie pejzaże, ale również kameralne grupy i zdyscyplinowane podejście do wytycznych diety. Dlatego goście rekomendują nas jako miejsce, gdzie odnieśli najbardziej spektakularne efekty zarówno prozdrowotne jaki i utraty wagi.
W naszym hotelu:

 • zaskoczy Cię wygląd i podanie naszych potraw. Przy stole zaangażujesz wszystkie zmysły i z przyjemnością będziesz chciał celebrować każdy posiłek. Nasze dania to poezja na talerzu…
 • będziesz miał nieprzerwany dostęp do bufetu herbacianego i wody z cytryną i rozgrzewającym imbirem. U nas będziesz mógł spróbować niezwykle zdrowej kiszonej herbaty, którą wykonujemy sami.
 • otrzymasz wszechstronne wsparcie:
  • od grupy, z którą będziesz przebywać na diecie,
  • od lekarza – możesz zabrać najnowsze wyniki swoich badań
  • od dietetyka, który doradzi w sprawie diety, zważy i zmierzy twoje parametry, za dodatkową opłatą wykona Ci testy na nietolerancję pokarmową (a wiedz, że produkty, których nie tolerujesz, wprowadzają Twój organizm w permanentny stan zapalny)
  • fizjoterapeuty – w pakiecie dostaniesz również profesjonalny zabieg spa body detox
 • zapewnimy codzienną dawkę zdrowego ruchu: poranną gimnastykę, nordic walking, ćwiczenia wzmacniające kręgosłup, zumbę
 • zapełnimy Twój wolny czas przeciekawymi zajęciami i warsztatami. Dzięki nim nie będziesz odczuwał postu zbyt dotkliwie.

Możesz spodziewać się prawdziwej zabawy z przytupem na góralską nutę oraz interesujących warsztatów z naturą w tle. Planujemy:
• wycieczki po okolicy z Babą z Gór: „Odkryj przyrodę zmysłami” spacery po lesie oraz „Poznaj świat nocnych lotników” – wyprawa edukacyjna do Wierchomli Wielkiej
• wieczory taneczno-muzyczne z góralską kapelą Howerna i gitarowanie przy ognisku
• warsztaty twórcze „Las w słoiku” oraz robienie rękawicy termicznej
• spotkanie z miejscową zielarką: poznawanie mocy lokalnych ziół oraz solnych kąpieli ziołowych

 • mamy możliwości zapewnienia Ci całkowitego relaksu i odprężenia: przyjemnie ciepłą strefę wellness, basen oraz gabinety SPA, w których możesz skorzystać z profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało oraz masaży*.

Zalety diety są nie do przecenienia! To jedyna dieta warzywno-owocowa na świecie, dająca aż tyle pozytywnych efektów dla zdrowia, urody i ogólnego samopoczucia. By ich doświadczyć, należy ściśle przestrzegać zaleceń dr Ewy Dąbrowskiej. Gwarancją na to w Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort jest Certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej, który nie bez trudu uzyskaliśmy. Zapraszamy serdecznie po zdrowie.

*zabiegi kosmetyczne są dodatkowo płatne

Other centers

Uwaga na oszustów !!!

Niestety w dalszym ciągu pojawiają się na Facebook reklamy preparatów z wykorzystaniem wizerunku dr Dąbrowskiej oświadczamy, że doktor Dąbrowska nie ma nic z nimi wspólnego, jak również nie namawia nikogo do samodzielnego odstawiania leków.
NIE POLECA diety KETO, preparatów: KETOMORIN, ACARDIN ani innych spoza oficjalnej strony.
Jedyne sprawdzone i rekomendowane przez dr Dąbrowską preparaty znajdują się na oficjalnej stronie.
Oficjalny sklep ->
close-link
EN
PL EN