• Online lectures

Watch the official recordings of E. Dąbrowska

  • Certyfikowane ośrodki i cateringi z dietą dr Dąbrowskiej

Nie wiesz jak zacząć?

Osoby po raz pierwszy spotykające się z zagadnieniem Postu warzywno- owocowego często zadają to pytanie. Pierwszym założeniem jakie musimy sobie „zakodować” jest to, że Post jest rodzajem wyrzeczenia i wiąże się z rezygnacją z niektórych dotychczasowych przyzwyczajeń. Dla niektórych z Państwa może się to okazać pewnego rodzaju szokiem. Wychodząc naprzeciw nasz Instytut podjął współpracę z ośrodkami i cateringami, w których można przeprowadzić taką kurację pod okiem doświadczonej kadry. Duży nacisk w tych obiektach kładziemy na poprawność składu serwowanych posiłków, oraz na organizację zajęć i wykładów przedstawiających ideę tej metody. Pozostając pod opieką doświadczonego personelu mają Państwo gwarancję przeprowadzenia Postu zgodnie z jego zasadami. Wiele osób przekonana do takiej formy wypoczynku wprowadza pobyty z dietą dr Dąbrowskiej jako stały punkt do swojego kalendarza. Bazując na takim gotowym rozwiązaniu możemy zapomnieć o całej organizacji i oddać się w całości wypoczynkowi, zresetować stres i w świetnej formie wrócić do domu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej formy wypoczynku.
  • Recipes

Specjalnie skomponowane dla etapu postu

Beet sourdough

Jeden z podstawowych produktów w koncepcji żywienia dr Ewy Dąbrowskiej, prosty i wspaniały sposób na...

Sok z marchewki

Marchew dokładnie umyj i wyciśnij sok w wyciskarce do świeżo wyciśniętego soku dodaj kilka kropel...

ACTIVE REVITAL

ul. Gdańska 80e, 07-100 Węgrów Telefon: 25 792 27 27 E-mail: recepcja@active-revital.pl https://www.active-revital.pl Typ: Ośrodek...

  • Blog

Read the official texts

Zdrowe tłuszcze w diecie

Dr. Dąbrowska's diet has a broader meaning than limiting it to a few vegetables in various forms ...

  • We promote a healthy lifestyle!

Specially composed for the diet

Live healthy!

Establishment of Dr. Ewa's Institute for Health Promotion in 2018 Dąbrowska, as a training and research institution, there was the culmination of the author's dreams of vegetable and fruit diet.

Years of experience gained with the vegetable and fruit diet, which in essence is a type of fasting, they can now come out into the world and serve many people to regain health.

EN
PL EN