fbpx

Kiszone Specjały

Kiszone Specjały

Kiszone Specjały powstały przez kiszone rarytasy rodzinnej firmy IDARED, która działa lokalnie. Napływało do nas wiele zapytań o ich dostępność poza regionem i to sprawiło, że wstawiliśmy je do sklepu internetowego Kiszone SpecjałyDzięki temu możesz zamówić m. in. zakwas z buraka czy kapustę kiszoną w całej Polsce i wybranych państwach Europy.

Produkty

 

Najlepsze Kiszonki w Polsce

Z czasem na swojej drodze spotkaliśmy wspaniałe osoby, które wytwarzają znakomite wyroby i wkładają w nie serce, a nie tony cukru i regulatorów kwasowości. Zdobyliśmy dla Ciebie więcej przeróżnych kiszonek, przeciery z ekologicznych owoców, napakowane witaminami zdrowe shoty z m. in. imbirem, kurkumą i pieprzem cayenne. Znajdziesz u nas też soki tłoczone warzywno-owocowe i nietypowe przyprawy. Konserwantów brak.

Produkty

Naszą misją jest uzdrawianie i promowanie zdrowego trybu życia, dlatego niezmiernie się cieszymy ze współpracy z Instytutem Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej.
W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty rekomendowane przez Instytut. Informację o tym, że produkt jest zgodny z dietą Dr Ewy Dąbrowskiej znajdziesz w opisie produktu.

Przygotowaliśmy też specjalną podstronę ze WSZYSTKIMI produktami zgodnymi z dietą.

Kiszone Specjały

Odbiór osobisty zamówień jest możliwy we Wrocławiu oraz w Górze 56-200.
Dodatkowo we Wrocławiu co czwartek organizujemy dostawę zamówień złożonych do środy 16:00.
Do reszty świata zamówienia wysyłamy na bieżąco.

Zapraszamy do składania zamówień. 

Właścicieli firm cateringowych, ośrodków wypoczynkowych, sklepów, restauracji i obiektów sportowych zapraszamy do kontaktu w sprawie współpracy hurtowej.

Na zdrowie!

Kiszone Specjały – Bartosz Jurga
NIP: 5010022939
ul. Brzozowa 10 
56-200 Góra
Telefon: 667672840
Email: nohej@kiszonespecjaly.pl

Uwaga na oszustów !!!

Niestety w dalszym ciągu pojawiają się na Facebook reklamy preparatów z wykorzystaniem wizerunku dr Dąbrowskiej oświadczamy, że doktor Dąbrowska nie ma nic z nimi wspólnego, jak również nie namawia nikogo do samodzielnego odstawiania leków.
NIE POLECA diety KETO, preparatów: KETOMORIN, ACARDIN ani innych spoza oficjalnej strony.
Jedyne sprawdzone i rekomendowane przez dr Dąbrowską preparaty znajdują się na oficjalnej stronie.
Oficjalny sklep ->
close-link
EN
PL EN