fbpx

Willa Klif&Spa Wczasy Zdrowotno – Wypoczynkowe

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego Ośrodka Willi Klif, który swą wyjątkowość zawdzięcza niezwykle atrakcyjnemu położeniu w jednym z najpiękniejszych kurortów nadmorskich. W miejscu najbardziej wysuniętym na północ na polskim wybrzeżu. Willa Klif to nowoczesny obiekt, położony w cichej części Jastrzębiej Góry, 15minut od piaszczystej białej plaży i lasu. 40 km od Gdyni, 50km od lotniska w Gdański. Na terenie ośrodka znajduję się kameralne SPA z gabinetami odnowy biologicznej, jacuzzi, sauną. Uzupełnieniem są zabiegi lecznicze z zakresu fizykoterapii. Dodatkowo proponujemy Państwu szeroki zakres zabiegów kosmetycznych, masaży specjalistycznych, kompleksowych zabiegów na ciało.  Na miejscu znajdziecie Państwo miłą atmosferę oraz wykwalifikowaną kadrę, gotową służyć zawsze pomocą. Zapraszamy na turnusy od maja do października . Ceny od 1890zł- 7 dni/ 3400 – 14 dni.

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wczasów zdrowotnych oraz turnusów rehabilitacyjnych, specjalizujemy się:

  • Diecie warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej
  • Diecie niskokalorycznej
  • Diecie pełnowartościowej
  •  
  • Posiadamy uprawnienia do przyjmowania osób z grupą inwalidzką.

Willa Klif&SPA

ul. Widokowa 3

84-104 Jastrzębia Góra

Telefon: 505 160 110
E-mail: willaklif@wp.pl
  www:  willaklif.pl

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Numer certyfikatu: 011/2018

Inne ośrodki

Uwaga na oszustów !!!

Niestety w dalszym ciągu pojawiają się na Facebook reklamy preparatów z wykorzystaniem wizerunku dr Dąbrowskiej oświadczamy, że doktor Dąbrowska nie ma nic z nimi wspólnego, jak również nie namawia nikogo do samodzielnego odstawiania leków.
NIE POLECA diety KETO, preparatów: KETOMORIN, ACARDIN ani innych spoza oficjalnej strony.
Jedyne sprawdzone i rekomendowane przez dr Dąbrowską preparaty znajdują się na oficjalnej stronie.
Oficjalny sklep ->
close-link
PL
EN PL